Zaposlitev
Pridruži se nam!

Prosta delovna mesta

Kuhar m/ž

V naše vrste vabimo ambicioznega ter izkušenega kuharja.

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• priprava hrane, kuhanje in pečenje živil,
• sledenje zahtevam kakovosti in higiene,
• skrb za čistočo delovnega prostora.

PRIČAKUJEMO:
• izkušenost in veselje do dela,
• kakovostna storitev,
• smisel za organizacijo in urejenost delovnega prostora,
• ustrežljivost,
• timsko sodelovanje,
• samostojnost pri delu, zanesljivost, natančnost, odgovornost,
• uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila od nadrejenih.

PONUJAMO:
• takojšnji pričetek z delom za polni (40h) delovni čas,
• stanoviten izmenski delovnik,
• delo v utečeni ekipi sodelavcev,
• sodelovanje z vodstvom podjetja,
• zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
• redno plačilo in socialno varnost,
• priložnost za osebni razvoj in napredovanje.

Portir (m/ž) – študentsko delo

OPIS DELA IN NALOG :

  • sprejemanje hotelskih gostov (vodenje in usmerjanje gostov v namestitvene in druge prostore),
  • spremljanje gostov in pomoč pri vstopu ter izstopu,
  • pomoč gostom s prtljago,
  • parkiranje vozil gostov ter razporejanje parkirnih mest,
  • skrb za urejenost parkirnih prostorov ter vozil,
  • kurirska dela,
  • občasen prevoz gostov,
  • pomoč receptorjem.

PRIČAKUJEMO :

  • znanje angleškega jezika,
  • osebnostne lastnosti, kot so komunikativnost, prijaznost, nekonfliktnost, ustrežljivost, urejenost, natančnost, odgovornost,
  • vozniški izpit B-kategorije.

NUDIMO :

  • delo preko študentske napotnice,
  • urejeno delovno okolje,
  • redno in stimulativno plačilo.

Vzdrževalec (m/ž)

  • redno preverjanje stanja in izvajanje vzdrževanja hotelskega objekta, opreme, vodovodnega, kanalizacijskega in elektro omrežja ter okolice hotela,
  • načrtovanje, izvajanje in nadziranje izvedb tekočih in obdobnih vzdrževalnih del, popravil,
  • servisiranje strojev in naprav,
  • skrb za takojšnjo menjavo pregorelih žarnic,
  • izvajanje preventivnih ukrepov na področju preprečevanja okužbe z legionelo,
  • pomoč pri prenosu in postavitvi pohištva,
  • sodelovanje pri vseh obnovitvenih delih hotela,
  • pleskanje,
  • skrb za urejenost kletnih prostorov, delavnice, kurilnice,
  • skrb za skladiščenje delovnega orodja,
  • nabava materiala za vzdrževanje in drugega materiala skladno z navodili,
  • skrb za racionalno porabo materiala,
  • skrb za ogrevanje prostorov,
  • skrb za urejenost in čistočo hotela, okolice hotela,
  • vzdrževanje zunanjih in parkovnih površin.
  • opravljanje kurirskih del,
  • skrb za varstvo pri delu in uporabo zaščitnih sredstev,

NUDIMO :

  • delo za določen čas – z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,