Zaposlitev
Pridruži se nam!

Prosta delovna mesta

Portir (m/ž) – študentsko delo

OPIS DELA IN NALOG :

  • sprejemanje hotelskih gostov (vodenje in usmerjanje gostov v namestitvene in druge prostore),
  • spremljanje gostov in pomoč pri vstopu ter izstopu,
  • pomoč gostom s prtljago,
  • parkiranje vozil gostov ter razporejanje parkirnih mest,
  • skrb za urejenost parkirnih prostorov ter vozil,
  • kurirska dela,
  • občasen prevoz gostov,
  • pomoč receptorjem.

PRIČAKUJEMO :

  • znanje angleškega jezika,
  • osebnostne lastnosti, kot so komunikativnost, prijaznost, nekonfliktnost, ustrežljivost, urejenost, natančnost, odgovornost,
  • vozniški izpit B-kategorije.

NUDIMO :

  • delo preko študentske napotnice,
  • urejeno delovno okolje,
  • redno in stimulativno plačilo.

Stopi v stik

Če delovno mesto za vaše področje ni razpisano, nam lahko zmeraj pošljete vašo prijavo in vas bomo kontaktirali, ko bomo iskali nekoga z vašimi kompetencami.

Ugodnosti, dogajanje in še več...

Prijavite se na
GRAND e-novice

S prijavo se strinjaš z našo Politiko zasebnosti